Pierwsza niespodzianka w ramach Klubu Absolwenta

W czwartek, 29 marca, odbędzie się pierwsze spotkanie organizowane w ramach „Klubu Absolwenta Akademii Wynalazców im. Roberta Boscha”. Spotkanie skierowane jest do uczniów, którzy w zeszłym roku zakwalifikowali się do finału konkursu na wynalazek.

Spółki Bosch oraz Bosch Rexroth zapraszają gimnazjalistów do udziału w specjalnym warsztacie kreatywnym. Absolwenci będą mieli możliwość wysłuchać wykładu pt. „Prawo Pascala – przełożenie hydrostatyczne" oraz wezmą udział w zajęciach praktycznych odbywających się w Centrum Szkoleniowym Techniki Motoryzacyjnej Bosch. Pod okiem przedstawicieli firmy Bosch uczniowie m.in. zapoznają się z budową silnika samochodowego, sprawdzą jak testuje się hamulce oraz dowiedzą się jak oczyszcza się klimatyzację.