Przekonaj swojego nauczyciela do udziału w programie "Akademia Wynalazców im. Roberta Boscha"

„Akademia Wynalazców im. Roberta Boscha” ogłasza konkurs dla uczniów szkół gimnazjalnych w Warszawie i Wrocławiu!

Zadaniem uczestników jest przekonanie swojego nauczyciela do udziału w programie „Akademia Wynalazców im. Roberta Boscha”. Jedną z 20 nagród niespodzianek otrzyma uczeń, który najszybciej poda nazwę swojej szkoły i nazwisko nauczyciela, wysyłając wiadomość na adres: program@akademiawynalazcow.edu.pl. Warunkiem jest zapisanie gimnazjalistów na warsztaty przez wskazaną osobę do 28 lutego 2013 r.

Szansę na nagrodę mają osoby, które:
1.    Polubiły fanpage „Akademii Wynalazców im. Roberta Boscha” na Facebooku
2.    Przesłały w pierwszej kolejności nazwisko nauczyciela i nazwę szkoły na adres program@akademiawynalazcow.edu.pl
3.    Poprosiły wskazanego nauczyciela o zapisanie uczniów na warsztaty kreatywne

Konkurs trwa w dniach 20-28 lutego 2013 r. Zajęcia rozpoczynają się 1 marca b.r.

Uczniowie, którzy wezmą udział w warsztatach kreatywnych, mogą zgłosić pomysł wynalazku do konkursu kończącego III edycję programu „Akademia Wynalazców im. Roberta Boscha”. Do wygrania atrakcyjne nagrody dla uczniów, nauczycieli i szkół.

Pobierz regulamin

Pobierz formularz zgody opiekuna